X Bionic

X Bionic to firma, która produkuje bieliznę termoaktywną, odzież o trzech stopniach kompresji, oraz skarpetki. Produkty X-Bionic są przeznaczone dla sportowców. Posiadają innowacyjne rozwiązania, nad którymi pracują specjaliści w laboratorium X-Bionic.

Innowacyjne podejście do odzieży

Marka posiada swoje laboratorium, które skupia wielu ekspertów. Są to biolodzy, biotechnolodzy, lekarze, inżynierowie, sportowcy, atleci i znawcy bionika.

Bionika to nauka, która bada zasady działania organizmów, oraz ich adaptację i możliwość wykorzystania tych cech w różnych dziedzinach techniki.

W laboratorium przeprowadza się testy, dzięki którym powstają ubrania, które będą pomocne w zrewolucjonizowaniu świata sportu.

Testy wykazały, że optymalna temperatura dla ciała ludzkiego podczas aktywności fizycznej to 37 st.C. Produkcja odzieży odbywa się we Włoszech.

Odzież termoaktywna nowej generacji

Od kilku lat ubrania termoaktywne są coraz bardziej popularne. Ich tańsze wersje można kupić w sieciówkach, ale nie ma gwarancji, że będą one wygodne i komfortowe.

Odzież firmy X-Bionic jest przeznaczona dla zawodowych sportowców i osób, które preferują aktywny odpoczynek na świeżym powietrzu.

Można tu znaleźć odzież przeznaczoną dla narciarzy, biegaczy, rowerzystów i motocyklistów. Odzież jest funkcjonalna, wygodna i trwała, jest to produkt z najwyższej półki.

Producent wykorzystuje nowoczesne technologie i własne, opatentowane materiały. Odzież tej marki jest to produkt, który budzi zaufanie, wśród jej użytkowników.