Kurs nawigacji morskiej Essential Navigation & Seamanship

Postep technologiczny towarzyszy nam w każdej dziedzinie życia. Żeglugę także ciężko sobie dzis wyobrazić bez wsparcia urządzeń elektronicznych, zwiększkających poczucie bezpieczeństwa i ułatwiających kapitanowi podejmowanie decyzji w czasie rejsu. 


Essential Navigation & Seamanshipurs jest kursem przybliającym tematykę nawigacji oraz procedur bezpieczeństwa. To dobry kierunek dla skippera przed pierwszym samodzielnym rejsem, a także świetna okazja do ppoglębiania swojej wiedzy i umiejętności dla doświadczonych żeglarzy.

Zdobądź doskonałe przygotowanie do prowadzenia rejsu.

Kurs Essential Navigation & Seamanship jest skierowany zarówno do osób początkujących, które chcą nauczyć się świadomie żeglować oraz wykorzystywać nabyte umiejętności wpraktyce, a takie do tych którzy chcieliby szlifować swoją wiedze i umiejętności oraz przypomnieć sobie wiadomości.

Unikatowy program kursu

W programie kursu m. in.: wykresy i publikacje, bezpieczeństwo, kontrola silnika, nauka świadomości pływów, nawigacja wizualna i elektroniczna, pilotaż, zasady ruchu drogowego, nauka kotwiczenia oraz planowania przejazdów.

Essential Navigation & Seamanship można odbyć stacjonarnie oraz online choćby w tym ośrodku: https://fairwinds.pl/kurs-essential-navigation-seamanship/. Kurs skierowany jest również dla osób zainteresowanych żeglarstwem, pływaniem motorówką czy też wędkarstwem morskim. Jest bardzo dobrym uzupełnieniem do kursów i szkoleń na wodzie. Kurs online jest bogaty w wiele ciekawych interaktywnych ćwiczeń, pomagających utrwalić informacje.