flary

Raca dymna – produkt, który umie podkręcić kibicowskie emocje do maksimum

Kibicowanie swojej drużynie to najwspanialsze zajęcie pod słońcem Nie dość, że robi się to, co się najbardziej kocha, to jeszcze nie jest się w tym wszystkim osamotnionym. Dla podkreślenia wiktorii swojego ukochanego klubu mogą przydać się race dymne.

Dlaczego dymne raca to dobry sposób na uczczenie wygranej naszego ulubionego klubu?

Po pierwsze dlatego, że race dymne to widoczny znak, że stało się coś wyjątkowego ważnego. Może to być na przykład zdobycie mistrzostwa kraju lub awans do piłkarskiej Ligi Mistrzów. Po drugie dymne race to niezapomniany widok i miło jest przyglądać się temu bogactwu kolorów na niebie. Ta różnorodność kolorystyczna jest szczególnie widoczna na zdjęciach z bliskiej odległości. Widać ją też na ekranie telewizorów podczas transmisji meczów.

Czym jest raca dymna dla kibica?

To taki swoisty i dość oryginalny sposób na wyrażenie sympatii względem drużyny piłkarskiej, którą się dopinguje. Niemniej mianem racy dymnej dla kibica określa się też rodzaj olbrzymiej petardy, która ma za zadanie rozświetlić niebo i przykuć uwagę innych. Trzeba przyznać, że jest ona intrygująca, ale i nieco niebezpieczna.

Jeśli się ją niewłaściwie zdetonuje, może nieco zepsuć jakość powietrza i spowić wszystko zasłoną gęstego dymu. Taka atmosfera i efekty wizualne sprzyjają panice i zbiorowej histerii. Jeśli natomiast dobrze się ją odpali, jest to niezapomniany i całkiem ciekawy pokaz świetlny, któremu towarzyszy atmosfera pikniku i wspólnej zabawy.