Narty head – gwarancja dobrej zabawy

Wszystkim tym, którym nieobcy jest fun na śniegu, nie trzeba przedstawiać nart head. To jedne z najlepszych produktów na rynku przeznaczone dla miłośników białego szaleństwa. Producent proponuje kilka typów nart, dzieląc je ze względu na przeznaczenie. Narty head są dostępne w kategorii race, performance, allmountain, freeride i freestyle. Ponadto w ofercie marki znajdziemy także dla kobiet i juniorów.

Race to narty zjazdowe head dla profesjonalistów. Sięgają po niego zawodnicy Pucharu Świata jak i doświadczeni amatorzy, rządni zimowych wrażeń. Narty pochodzące z tej linii zostały dopracowane w najmniejszym szczególe, aby przyczyniać się do jak najlepszych wyników.

Narty head należące do grupy Performance to innowacyjny produkt, dedykowany miłośnikom szybkiej i dynamicznej jazdy. Genialnie sprawdzą się na dobrze przygotowanych stokach, ale dadzą też radę w innych częściach gór. To sprzęt dla tych, którzy lubią świetną zabawę!

Kolejna kategoria proponowana przez Head to allmountain. Z nartami zjazdowymi allmountain eksploracja gór w zimowej szacie będzie prawdziwą przyjemnością. Doskonale radzą sobie w każdym górskim terenie, niezależnie od tego, czy szusujesz to twardym lodowcu, czy po świeżej warstwie miękkiego puchu.

Freeride to lekkie narty dla prawdziwych narciarzy. To sprzęt dopracowany starannie to po, by skupić się wyłącznie na jeździe. Natomiast narty head w kategorii freestyle dają pełną swobodę. Na nich można dotrzeć wszędzie tam, gdzie tylko sięga wyobraźnia. Poradzą sobie w każdym terenie.

Narty zjazdowe head posiadają też osobne linie dedykowane kobietom i dzieciom. Head to gwarancja nieograniczonych możliwości dobrej zabawy na świeżym powietrzu.

Narty zjazdowe Head dostępne na stronie https://www.krakowsport.pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Narty_Narty-Head-149.html