rower trekkingowy męski

Rower trekkingowy – wolność podróży

Rowery trekkingowe męskie wydają się być rowerami najbardziej uniwersalnymi. Są to pojazdy przeznaczone zarówno do jazdy miejskiej, jak i w terenie. Jednocześnie mogą spełniać rolę środka transportu nie tylko rowerzysty, ale i całego ekwipunku potrzebnego w czasie wyprawy rowerowej. W rowerach tych często zobaczymy oświetlenie, błotniki, bagażniki czy sakwy podróżne. Męski rower trekkingowy charakteryzuje się mocniejszą konstrukcją i inną ramą. 

Radość jazdy

rower trekkingowy męski

Jazda męskim rowerem trekkingowym, potrafi dać wiele radości i satysfakcji. Daje poczucie niezależności, wolności wyboru i obrania własnej drogi. Czasami poza utartymi szlakami. Dzięki swoim parametrom, wykonaniu i jakości męski rower trekkingowy potrafi być najlepszym przyjacielem w drodze.

Pełne zadowolenie osiągniesz dzięki konstrukcji i wyposażeniu takiego roweru w:

  • solidną, komfortową ramę
  • duże koła 
  • przerzutki z przodu i z tyłu
  • amortyzatory

Rower z takim osprzętem, spełni oczekiwania najbardziej wytrawnych rowerowych turystów. Niezależnie od terenu i specyfiki miejsca wielokrotnie może stać się naszym mini domem na kółkach.

Wybierz komfort

Rowery trekkingowe męskie z pełnym wyposażeniem i bagażami może ważyć 30-35 kg, a czasami więcej (np. po zamontowaniu i zapakowaniu, dwuśladowego wózka). Jednak jego konstrukcja, systemy amortyzacji, przerzutek pozwalają nawet przy maksymalnym załadunku na komfortową jazdę. Dzięki temu, uroki miejscowej przyrody, krajobrazy, obiekty architektury będą nam umilać trasę wycieczki, a miejsca docelowe osiągniemy w dobrych humorach.