Kiedy wypada nosić męskie krótkie spodenki?

Krótkie męskie spodenki to absolutne must have w szafie każdego pana. Trudno wyobrazić sobie upalne lato, czy wakacje bez tego elementu odzieży. Na plażach całego świata można spotkać wielu panów, którzy noszą szorty w różnych zestawach. Najpopularniejsze są szorty dżinsowe, bermudy, bojówki, sportowe spodenki i bawełniane.

Skąd wzięły się krótkie spodenki męskie?

Pierwsze męskie spodenki pojawiły się w wojsku. Początkowo kojarzone były jedynie z żołnierzami, dopiero po drugiej wojnie światowej wdarły się na stałe do życia zwykłych mężczyzn i noszone były nawet przez poważnych, eleganckich panów.

Jak wybrać odpowiednie krótkie spodenki męskie?

Bardzo ważną kwestią przy wyborze szortów męskich jest ich długość. Na rynku dostępnych jest wiele form i fasonów, ale nie każdy model pasuje do każdego pana. Bardzo popularne są spodenki męskie klasyczne, które mają długość do kolan, albo kończą się niewiele przed nimi. Są to bermudy, które najczęściej są bardzo kolorowe i uszyte z materiału, który szybko schnie i jest bardzo przewiewny.
Spodenki, które są długości około trzy czwarte można nosić podczas wypadów za miasto, albo jako spodenki sportowe. Natomiast szorty bardzo krótkie są idealne na basen i na plażę.

Jakie spodenki są najpopularniejsze?

Do najpopularniejszych męskich, krótkich spodenek https://desportivo.pl/pl/c/Spodenki/64 należą te, które uszyte są z dżinsu, najlepiej o klasycznym kroju. Można je łączyć z różnymi bawełnianymi podkoszulkami, z koszulkami polo, z klasycznymi bokserkami i z eleganckimi koszulkami. Dżinsowe szorty to spodenki, które może nosić każdy mężczyzna, bez względu na wiek i rodzaj wykonywanego zawodu. Najpopularniejszymi kolorami są granatowy, niebieski, czarny, szary. Szorty to ponadczasowe spodnie, które nigdy nie wyjdą z mody. Preferują je ci panowie, którzy cenią sobie przede wszystkim klasykę, uniwersalność.