Moda na bluzy Nike męskie z kapturem

W ostatnim czasie jest bardzo duża moda na bluzy Nike z kapturem, które wbrew pozorom pasować będą nie tylko do młodszych, ale również i nieco starszych Panów. Oryginalna bluza Nike męska jest doskonały wyborem przede wszystkim dla tych osób, które z różnych przyczyn nie przepadają za czapkami, a chcą zapewnić sobie odpowiedni komfort cieplny.

Jak dopasować bluzę męską do sylwetki?

Umiejętnie dobrana bluza Nike męska (https://desportivo.pl/pl/c/Bluzy/9) jest najprostszym sposobem na wymodelowanie sylwetki. Najbezpieczniejszym wyborem dla większości Panów są przede wszystkim szale bluzy z kapturem, które doskonale wyszczuplają sylwetkę. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim to, aby postawić nie tylko na odpowiedni kolor, ale również na fason i krój. Szczupłe i wysokie osoby bez żadnego większego problemu mogą pozwolić sobie na zakup jasnych bluz, które optycznie poszerzać będą sylwetkę. Dobrym pomysłem może okazać się ciekawa bluza Nike męska z nadrukami. Jeżeli nadruk znajdować będzie się w górnej części bluzy, to poszerzać będzie barki.

Bluzy w cielnych kolorach

Jak wspomniano powyżej bluzy męskie w ciemnych kolorach zarezerwowane są dla tych Panów, którzy chcą pozbyć się kilku zbędnych kilogramów i optycznie wyszczuplić swoją sylwetkę. W modzie są nie tylko szare i czarne bluzy, ale również granatowe modele. Osoby z nadwagą powinny unikać bluz do pasa, które skracają sylwetkę i dodają kilku centymetrów w pasie. Najlepszym wyborem będą wydłużone bluzy, które sięgają po same uda. Aby wydłużyć nieco sylwetkę, można postawić także na rozpinane bluzy męskie Nike.