Liv 52 himalaya

Liv 52 himalaya to złożony preparat ziołowy wspomagający funkcje wątroby i oczyszczający organizm. Ponadto chroni wątrobę przed bakteriami i wirusami a także przyspiesza okres rekonwalescencji w przypadku stanów zapalnych wątroby.

Czym jest liv 52

Jest to suplement diety w skład którego wchodzi unikalna kompozycja ziół wywodzących się z Ajurwedy, czyli indyjskiej medycyny niekonwencjonalnej.

Ajurweda zajmuje się zdrowiem człowieka w szeroko pojętym znaczeniu. Według Ajurwedy osiągnięcie kondycji całego organizmu polega na osiągnięciu zdrowia psychicznego, fizycznego i duchowego.

Możliwe jest osiągnięcie tego poprzez zastosowanie unikalnej kompozycji ziołowej czyli liv 52.

Jakie są wskazania do stosowania liv 52

Preparat ma szerokie zastosowanie. Do najbardziej istotnych należy oczyszczenie organizmu z toksyn, regeneracja komórek wątrobowych a także spowolnienie postępowania marskości wątroby i zapobieganie dalszym jej uszkodzeniom.

Suplement także wspomaga leczenie zaburzeń czynności trawiennych i stosuje się go jako uzupełnienie terapii w rekonwalescencji po chorobach układu pokarmowego.

Liv 52 himalaya jest preparatem, który zaleca się w trakcie i po kuracji sterydowej. Jeśli przyjmuje się go zgodnie z zaleceniami z ulotki, powinien być dobrze tolerowany.