Jakie zalety mają buty Tecnica?

Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją wielką przygodę z narciarstwem powinny jak najszybciej postawić na porządne buty Tecnica. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą poznać największe zalety marki Tecnica.

Największe atuty

Oryginalne buty narciarskie Tecnica swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim piance o podwójnej gęstości, z której wykonany jest cały liner. Nie można zapominać również o wstępnie ukształtowanym termicznie Microcell-u. Dzięki wstępnemu formowaniu nowoczesne buty Tecnica zwiększają nie tylko czułość, ale również znacząco poprawiają przesył energii. Firma Tecnica od wielu lat korzysta z zaawansowanej technologii mikrokomórek, dzięki którym możliwe jest dowolne frezowanie zmiany objętości lineera. Z praktycznego punktu widzenia oznacz to, że buty Tecnica rewelacyjnie dopasowują się do kształtu każdej stopy.

szukaj na krakowsport.pl

Solidna skorupy buta narciarskiego

Oryginalne buty narciarskie Tecnica wyróżniają się asymetryczną skorupą z wyprofilowaniem na kieszeni kostki, ścięgnie Achillesa i na wysokości kości łódeczkowej. Godne uwagi są również podkładki w bucie narciarskim, które pozwalają jeszcze efektywniej przekazywać energię bezpośrednio na narty. Sporą zaletą jest także dowolne nadawanie dropu i kątu. Firma Tecnica od ponad 60 lat udoskonala swoje obuwie narciarskie, dzięki czemu co sezon można liczyć na nowe modele fantastycznych butów, które zapewniają niesamowity komfort jazdy. Buty z systemem C.A.S. to inwestycja na lata, która na pewno szybko się zwróci.