Dlaczego warto posiadać zegarek garmin fenix?

Choć rynek smartwatchy stale się rozrasta i wydawać by się mogło, że zapewnia wszystkie potrzeby swoich konsumentów, to jednak w dalszym ciągu istnieje całkiem spora grupa osób, które pomimo ogromnej ilości funkcji, które posiadają takie urządzenia, nadal potrzebuje czegoś więcej. Czegoś, co będzie jeszcze bardziej zaawansowane i bogate w specjalistyczne funkcje. Czymś takim jest zegarek garmin fenix.

Czym jest garmin fenix?

Na pozór urządzenie to przypomina zwykły smartwatch. Tak samo, jak i inne jest noszony w formie zegarka i tak samo posiada kolorowy wyświetlacz, pod którym kryje się zwykłym komputer.

Różnica pomiędzy nimi jest jednak taka, że garmin fenix to urządzenie o znacznie bardziej rozbudowanych funkcjach sportowych i podróżniczych.

Dlaczego warto go mieć?

Co konkretnie znajduje się w tym zegarku, co powoduje, że jest on tak barć przydatny dla wielu osób? Chodzi tu przede wszystkim o bardzo dokładny i działający dosłownie wszędzie GPS, który jest w stanie określić pozycje i nakreślić trasę do punktu docelowego, która aktualizowana będzie w czasie rzeczywistym na zegarku. Dodatkowo posiada ogromną liczbę czujników, które są w stanie określić całkiem sporą ilość parametrów, przydatnych podczas przemierzania długich dystansów np. w górach. Oczywiście standardowo znaleźć tu można dane dotyczące pogody, jak też te wskazujące stan własnego zdrowia i kondycji, co pomóc może lepiej zaplanować kolejne fragmenty marszu.

Jak zatem widać, jest to nieco więcej niż to, co potrafi zwykły smartwatch.

Smartwatch Garmin Fenix dostępne w ofercie sprzedażowej pod adresem: https://www.polarsport.pl/zegarek-garmin-fenix-2-performer-gps.html