carbo allnutrition

Węglowodany carbo – czy warto je brać?

Osoby, które pasjonują się chodzeniem na siłownię prędzej czy później zaczynają interesować się różnego rodzaju suplementami. Jednymi z najbardziej popularnych i jednocześnie najtańszych są węglowodany carbo. Dlaczego warto je przyjmować?

Ile to kosztuje?

Węglowodany carbo są jednymi z najtańszych suplementów, jakie możemy kupić np. w sklepie Świat Supli. Wynika to z tego, że ceny produktów, których używa się do ich produkcji są bardzo niskie. W związku z tym, sam specyfik również nie powinien kosztować zbyt dużo. Jego cena może za to wzrosnąć w momencie, w którym są one zmieszane z innego rodzaju suplementami, które przyjmuje się przed rozpoczęciem treningu. 

Jak to działa?

Węglowodany carbo mają za zadanie dodać nam energii przed treningiem. Dzięki temu jesteśmy w stanie ćwiczyć dłużej, a same ćwiczenia są znacznie bardziej efektywne. Co więcej, tego rodzaju suplementy sprawiają, że nie odczuwamy zmęczenia. To wszystko ma pozytywny wpływ na nasze wyniki na siłowni, dzięki czemu znacznie szybciej zobaczymy efekty. Jest to środek przeznaczony zarówno dla osób, które ćwiczą po to, żeby schudnąć, jak i dla tych, które chcą zbudować masę mięśniową. 

Kiedy przyjąć węglowodany carbo?

Bardzo ważne jest to, żeby tego rodzaju środki przyjmować bezpośrednio przed rozpoczęciem ćwiczeń. Z pewnością nie powinno się ich zażywać wieczorem, bo mogą mieć one negatywny wpływ na jakość snu. Jeśli regularnie będziemy przyjmować je niedługo przed położeniem się do łóżka, może się okazać, że zaczniemy cierpieć na bezsenność.