W wyjątkowych okolicznościach

Dla osiągnięcia możliwe najlepszych efektów trzeba się wspomagać na wiele możliwych sposób. Obciążanie mięśni bez odpowiedniej diety, a niekiedy i suplementacji dedykowanymi odżywkami może sprawić, że organizm szybko odmówi posłuszeństwa. Warto mieć odpowiednie zaplecze, żeby zawsze dawać z siebie wszystko.

Kiedy opadasz z sił

Codzienna praca od wczesnych, porannych godzin może sprawić, że niewiele energii będzie można z siebie wykrzesać po zakończeniu pracy. Wiele osób między pracą a treningiem musi zająć się jeszcze obowiązkami rodzinnymi lub domowymi. W takim natłoku obowiązków nietrudno o opadnięcie z sił. Shoty przedtreningowe sprawiają, że niedługo po ich wypiciu odczuwamy spore pobudzenie, dzięki czemu można iść na trening i wykonać go z pełnym zaangażowaniem.

Najlepszy skład

Nietrudno się domyślić, że w zależności od producenta skład może się różnić. Substancja tego typu musi mieć mocne działanie na początku oraz musi dawać energię na cały okres treningu. Najczęściej w skład wchodzi kofeina, guarana, tauryna lub yerba mate, które słyną z właściwości pobudzających. Dawka cukrów prostych może sprawić, że poczujemy nagły przypływ sił, a tych złożonych, że nie odczujemy senności zaraz po spaleniu tego pierwszego.

Korzystając z odpowiednich suplementów będziemy gotowi do działania każdego dnia. Dzięki temu nawet najcięższy dzień w pracy nie sprawi, że będziemy niewydajni na treningu.