Obuwie trekkingowe – buty marki Aku

Wędrówki, szczególnie te, które odbywają się po górskich szlakach wymagają stosownego ubioru, a przede wszystkim mocnego obuwia.

Dla miłośników górskich wycieczek firma Aku przygotowała szeroką ofertę butów trekkingowych, o wyjątkowym wzornictwie, kolorystyce i zastosowaniu. Można tu znaleźć buty nie tylko odpowiednie na wyczerpujące górskie trasy, ale również buty sportowe, outdoorowe, a także obuwie codzienne, cechujące się niezwykłą wygodą w chodzeniu.

Historia marki Aku

Historia włoskiej marki Aku sięga lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Swoje doświadczenie firma zbudowała na projektowaniu i szyciu butów alpinistycznych, które zawojowały rynki krajowe i zagraniczne. Z biegiem lat oferta została poszerzona o większy asortyment, lecz projekty, wykonanie oraz materiały używane do produkcji butów nadal plasują się na najwyższym poziomie.

źródło: (https://www.polarsport.pl/aku.html)

Buty Aku – obuwie na każdą okazję

Buty Aku produkowane są z naturalnej skóry ze wstawkami tekstylnymi. Mają niezwykle stabilną i grubą podeszwę z wyraźnie zaznaczonym bieżnikiem znakomicie odprowadzającym śnieg i błoto.

Wysoka, gruba i ocieplana cholewka butów trekkingowych jest wyjątkowo trwała i świetnie wyprofilowana. Dzięki specjalnym usztywnieniom można być pewnym, że chodzenie w tych butach nie grozi żadną kontuzją.

Odporność na wodę zapewnia membrana GoreTex, która izoluje stopę od możliwej wilgoci, gromadzącej się na powierzchni butów. Buty Aku produkowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, wielu modelach, rozmiarach i fasonach.