jakie etui nad wodę

Jak wybierać etui wodoszczelne na telefon?

Nie będzie ujawnieniem żadnej tajemnicy, stwierdzając że im lepsza ochrona telefonu komórkowego, tym dłużej będzie on służył. Jednym z najbardziej wrażliwych elementów telefonu jest ekran – wystarczy mocniejsze uderzenie, aby popękał w całości. Innym popularnym powodem awarii komórek jest ich zalanie – czasem wcale nie trzeba się z nimi kąpać – wystarczy mocniejsza ulewa.

Jak chronić telefon przed zalaniem?jakie etui nad wodę

Chcąc ochronić swój telefon przed zgubnymi skutkami zalania, najlepiej jest zainwestować w etui wodoszczelne na telefon. W sklepach z gadżetami można znaleźć bardzo wiele takich rozwiązań. Wśród najpopularniejszych modeli są zarówno te uniwersalne, które pasują na większość urządzeń, jak i dedykowane konkretnym modelom.

Na co zwrócić uwagę wybierając etui?

Kupując wodoszczelne etui na telefon trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na jego rozmiar. Jeżeli etui będzie za małe, to nie zmieści się do niego telefon. Za duże etui co prawda ochroni urządzenie przed zalaniem, jednak sprawi, że obsługa telefonu będzie mało praktyczna. Warto dokładniej przyjrzeć się także specyfikacji materiału z jakiego zostało wykonane etui. Niektóre z nich chronią telefon jedynie przed opadami atmosferycznymi, inne z kolei są na tyle solidne, że spokojnie można z nimi nurkować nawet na głębokość trzydziestu metrów.